تبلیغات
ستاره آسمون*جانم فدای محمد رسول الله و اهل بیت پاکش - تأملی در اقدامات تروریستی اخیر تکفیری ها/علی میرزایی

نسل کشی که اقدامی برنامه ریزی شده برای از بین بردن موجودیت یک قوم و ملت است، امروز در قالب طرحی با همکاری داعش، آل سعود و برخی عناصر مرتجع عربی، علیه ملت های مسلمان منطقه اجرا می شود.

پایگاه بصیرت؛ گروه بین الملل: هفته قبل تروریست های تکفیری داعش، مسجد امام صادق(ع) کویت را منفجر کردند و هم زمان با این جنایت، جنگنده های سعودی نیز مشغول بمباران مساجد یمن بودند. سعودی ها در حملات خود به یمن چندین نوبت است که مساجد صنعا را بمباران می کنند و این امری اتفاقی نیست، بلکه هدف آن حمله به مکانی از اجتماع مسلمانان است تا بمب های سعودی، مسلمانان یمنی بیشتری را قتل و عام کنند. تروریست های داعش نیز مسجد امام صادق کویت را از آن رو جهت اعملیات انتحاری انتخاب کردند که شمار زیادی از نمازگزاران شیعی در آنجا حضور می یابند. در این انفجار 28 نفر شهید و 227 تن دیگر زخمی شدند. صفحه توئیتر وزارت کشور کویت اعترافات برخی از افرادی را که پس از انفجار انتحاری مسجد امام صادق (ع) بازداشت شده اند، را منتشر ک��د. این افراد وابسته به داعش اذعان کردند: سه روز قبل از عملیات، مواد منفجره به واسطه افرادی از عربستان وارد کویت شد و این واسطه ها فورا به عربستان بازگشتند. ما مسجد امام صادق [علیه السلام] را انتخاب کردیم زیرا همیشه پُر از جمعیت است.

این اقدامات علاوه بر این که از همپوشانی تهاجم نامشروع آل سعود به یمن با ترورهای داعشی خبر می دهد، گویای این است که آل سعود با همکاری گروه های تروریستی تکفیری و برخی رژیم های مرتجع عربی منطقه، جمعیت مسلمانان - اعم از شیعه و سنی - را نشانه گرفته است و به دنبال نسل کشی مسلمانان است. خاندان سعودی حاکم بر عربستان مدتی است که حتی از همان ظاهر سازی ها و ادعاهای پوچ خادمین حرمین شرفین فاصله گرفته و عملا تبدیل به دولتی تروریستی در منطقه شده است. دولت عربستان نه تنها حمله هوایی گسترده و یک جنگ تمام عیار نامشروع علیه همسایه خود به راه انداخته است، بلکه به یک سازمان رسمی ترور در منطقه تبدیل شده که هدف اصلی آن نسل کشی مسلمانان است؛ اقدامی که قبلا توسط استعمارگران دنبال می شد، امروزه توسط دولتی که قبله مسلمانان در کشورش قرار دارد، دنبال می شود. البته عربستان در کنار خود حکومت نامشروع آل خلیفه بحرین را نیز دارد و حاکمان بحرین به گونه ای در انفجار مسجد شیعیان کویت تقصیر کار هستند. به نوشته پایگاه خبری شیعه نیوز، رژیم بحرین، تروریست سعودی را به مدت هشت ساعت در خاک خود پناه داده است و وی را به هر آنچه که نیاز داشته، تجهیز کرده است و روانه کویت کرده تا دست به ارتکاب جنایت شنیع مسجد امام صادق(ع) بزند و به مشکلات طایفه ای در کویت دامن بزند.

بنابراین نسل کشی که اقدامی برنامه ریزی شده برای از بین بردن موجودیت یک قوم و ملت است، امروز در قالب طرحی با همکاری داعش، آل سعود و برخی عناصر مرتجع عربی، علیه ملت های مسلمان منطقه اجرا می شود. این طرح از یک طرف برای به رمق انداختن اقتصاد غرب از طریق رونق بخشیدن به صنعت تسلیحاتی است و از طرف دیگر جهت دورکردن آل سعود و آل خلیفه از خطر فروپاشی است. امروزه نسل کشی مسلمانان، یعنی همان روش ضدبشری که استعمارگران غربی قبلا از آن استفاده می کردند، از بین نرفته است و به شکل جدیدی نه تنها توسط عناصر فریب خورده جهان اسلام، بلکه توسط دولتی به ظاهر اسلامی در منطقه دنبال می شود. این برنامه خشونت بار با هر هدفی که باشد نتیجه آن نابودی کشورها و ملت های مسلمان خاورمیانه است تا جهان اسلام سرمایه های انسانی و طبیعی خود را از دست بدهد و تبدیل به اجتماعاتی ویران شده گردد. در اینجا وحدت نخبگان جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد و به نظر می رسد سازمان کنفرانس اسلامی و حتی سازمان های بی طرف بین المللی، همچون جنبش عدم تعهد، امروزه در آزمونی سخت قرار گرفته اند تا وظیفه خود را در قبال ایجاد صلح انجام دهند./

شناسه مطلب : 276913


برچسب ها: تأملی در اقدامات تروریستی اخیر تکفیری ها/ ،

Search Engine Optimization SEO

كد ماوس