تبلیغات
ستاره آسمون*جانم فدای محمد رسول الله و اهل بیت پاکش - نشانه‌هایی از تحریف شخصیت امام خمینی (ره)
سه شنبه 19 خرداد 1394

نشانه‌هایی از تحریف شخصیت امام خمینی (ره)

   نوشته شده توسط: شكوفه    نوع مطلب :فرهنگی/اجتماعی/سیاسی ،

در روزهای گذشته بارها شاهد تحریف خط امام از سوی برخی از افراد و جریان‌های سیاسی بوده‌ایم که نگرانی مقام معظم رهبری را نیز به‌دنبال داشته است، به گونه‌ای که معظم‌له در سخنرانی مهم خود در حرم مطهر حضرت امام خط تحریف راه امام را به‌منزله یک آسیب واکاوی کردند. طرح انحرافی شورای رهبری، تلاش برای مذاکره با شیطان بزرگ، جدیت برای حذف شعار مرگ بر آمریکا، معرفی امام درمقام یک شخصیت لیبرال، هجمه برضدّ نیروهای ارزشی و ... بیانگر آن است که این خط انحرافی اهداف بلندمدتی را از این طرح دنبال می‌کند. در زیر به برخی از این تعابیر انحرافی درباره امام می‌پردازیم:
۱ـ یکی از شخصیت‌های شناخته‌شده در خاطراتش عنوان می‌کند که به امام پیشنهاد حذف شعار مرگ بر آمریکا داده است و گفته که امام با سکوتش به آن راضی بود. این در حالی است که فقط با یک مراجعه گذرا به رهنمودها و نظرات مبارک امام‌‌ راحل(ره) که تمامی آن موجود و مکتوب است، می‌توان توصیه‌های فراوانی را از حضرتش را مشاهده کرد که در آن بر ضرورت شعار مرگ بر آمریکا تأکید شده است.
۲ـ مجید انصاری، معاون حقوقی و پارلمانی رئیس‌جمهور گفته است: جوانان باید بدانند امام یک اصلاح‌طلب بزرگ بودند. امام با نگاه اصلاح‌طلبی آمدند و نظام عقب‌مانده شاهنشاهی را سرنگون کردند. این در حالی است که مدعیان اصلاح‌طلبی پای شعار نه غزه نه لبنان ایستادند و در شمار «سرمایه بزرگ و پیاده‌نظام رژیم صهیونیستی» در فتنه سبز درآمدند. امام عمر خود را وقف تأسیس حکومت اسلامی و ولایت فقیه کرد و فریبکاران مدعی شعار اصلاح‌طلبی با ضدانقلابی ائتلاف کردند که علناً شعار می‌دادند: «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است».
۳ـ ابراهیم یزدی هم در مصاحبه با یکی از نشریات دگراندیش ضمن روایت دیدار خود با رهبری انقلاب در عصر روز ۱۳ آبان می‌گوید که خبر حمله به سفارت آمریکا را به رهبری انقلاب داده است و از برخورد تند ایشان در این زمینه خبر می‌دهد. اینکه امام گفته است: «اینان چه کسانی هستند، بروید اینان را بیرون بریزید...» امام‌ راحل‌(ره‌) ـ به‌ صراحت‌ ـ سفارت‌ آمریكا را مركز توطئه‌ و جاسوسی‌ دانسته‌ و به‌ همین‌ علت‌ پشتیبانی‌ ملت‌ را از چنین‌ حركتی‌، كاملاً طبیعی‌ می‌دانند: «این‌ خواست‌ تمام‌ ملت‌ ما بوده ‌است‌، نه‌ یك‌ خواست‌ از روی‌ هوای‌ نفسانی‌. این‌ حق‌ از برای‌ ملت‌ ما هست‌، سفارتخانه‌ها حق‌ قانونی‌ ندارند كه‌ جاسوسی‌ بكنند یا توطئه‌.»


برچسب ها: نشانه‌هایی از تحریف شخصیت امام(ره) ،

Search Engine Optimization SEO

كد ماوس